2022-07-29 11:26:48

AUKCIONŲ KOORDINATORIUS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1800 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

www.auction-baltic.com yra internetinė aukcionų platforma. Aukcione parduodamos plataus spektro prekės, susijusios su žemės ūkio, statybine, industrine, pramonine bei kitomis veiklomis. Šiuo metu ieškome naujo komandos nario – aukcionų koordinatoriaus (ės).

Ką reikės dirbti?

  • Keliauti po Lietuvą pas klientus (esant poreikiui gali tekti vykti ir į užsienio šalis);
  • Ieškoti klientų, kurie aukciono būdu norėtų parduoti savo prekes;
  • Fotografuoti parduodamas prekes bei surinkti informaciją apie jas;
  • Visą surinktą medžiagą bei informaciją apie prekę patalpinti mūsų svetainėje;
  • Koordinuoti įrangos apžiūrų dienas (su galimais pirkėjais ir pardavėjais suderinti apžiūros laiką ir vietą).

Reikalavimai

Mes Jus pastebėsime, jei:

  • Turite šiek tiek daugiau nei tik bendrą suvokimą apie techniką ir įvairią įrangą;
  • Mokate puikiai planuoti savo laiką ir visada gebate visur suspėti;
  • Su telefonu galite išgauti gražias nuotraukas bei vaizdo medžiagą;
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą;
  • Jūsų asmenybė turi vadybinių savybių bei problemų sprendimo įgūdžių;
  • Esate atsakingas, kruopštus ir mėgstantis bendravimą;
  • Mokate anglų ir/ar rusų kalbas (tai privalumas, bet ne būtinybė).

Įmonė siūlo

Galime būti Jums įdomūs, nes:

  • Kviečiame dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje įmonėje, kuri organizuoja prekių aukcionus transporto, žemė ūkio, statybos bei pramonės sektoriaus prekėms;
  • Suteiksime darbui visas reikalingas priemones (automobilį, kompiuterį, telefoną ir kitas priemones);
  • Pažadame dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • Prie atlyginimo mokame priedus už pasiektus gerus darbo rezultatus.

Darbo užmokestis neatskaičius mokesčių:

1 800,00 Eur (galimi priedai už pasiektus darbo rezultatus).