Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102518

Auklė

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Auklės darbas šeimose su mažais vaikais, visą arba dalį dienos, bet ne mažiau kaip 5 val.

Reikalavimai

Auklės darbo patirtis su vaikais iki 3 metų. Reikės pildyti psichologinius testus, pateikti dokumentus ir rekomendacijas ir praeiti atranką. Prašome nesiųsti standartinio CV, o užpildyti anketą auklei www.aukles.lt

Siūlome darbą gerose šeimose, kurios vertina auklės darbą, nes rūpinasi savo vaikais.

Darbo skelbimo numeris
#102518

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.) (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2011 m. balandžio 15 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 15 d.

Auklių agentūra, dirbanti Vilniuje ir Kaune. Atrenkame aukles, parenkame darbui šeimose Vilniuje, Kaune ir užsienyje. Taip pat dirbame su el. parduotuve Lavinantys.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Auklė
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!