2022-07-29 11:26:48

Autokrautuvo vairuojas Olandijoje!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Turi patirties vairuojant autokrautuvą?
Gerai moki anglų kalbą?
Gali išvažiuoti kuo skubiau?

Jei į visus klausimus atsakei TAIP, vadinasi mes ieškome TAVĘS!

Siūlome autokrautuvo vairuotojo darbą Olandijoje.
Darbas mėsos fabrike.

Išvykimas: skubus,geriausia ne vėliau kaip kitos savaitės pradžioje!

Atlyginimas: €11.20-12.25/val. Alga mokama kas 4 savaites.

Būstas: suteikiamas. Kambariu dalinamasi dviese.

Darbavys tikisi,kad kalbi angliškai ir puikiai valdai autokrautuvą (reikalinga patirtis su reachtruck/heftruck autokrautuvu).

Skambink, rašyk, klausk, jei tai Tu!

Reikalavimai

- Gera šnekamoji anglų kalba;
- Patirtis dirbant su autokrautuvu(geriausia reach truck);
- Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 862466641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt