Naujausi skelbimai

Autokrautuvo vairuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 309552

Darbo skelbimo numeris

309552

Darbo aprašymas

Pakrovimo bei iškrovimo darbai įmonės teritorijoje, gebėjimas pagal
užduotis parinkti tinkamus padėklus/ližes. Darbas pamaininis.

Reikalavimai

  • galiojantis autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • darbo patirtis vairuojant autokrautuvą;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • kruopštumas, atsakingumas, darbštumas, greita orientacija;

Kompanija siūlo dinamišką darbą, profesinius mokymus, geras darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 20 d.

DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 10 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 26 tūkstančius darbuotojų 25 pasaulio šalyse. Mes siekiame pritraukti, išsaugoti ir motyvuoti gerus žmones, duodami jiems galimybes pilnai save realizuoti.

UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse ieško naujų komandos narių ir siūlo plataus pobūdžio karjeros galimybes.

Daugiau apie mus galite sužinoti internetinėje svetainėje www.dssmith.com/lt/packaging