Naujausi skelbimai

Automatikas-elektrikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 104711

Darbo skelbimo numeris

104711

Darbo aprašymas

Elektros prietaisų ir aparatūros jungčių tikrinimas ir gedimų šalinimas;
Keliamųjų kranų, staklių, suvirinimo įrengimų, gamybos įrengimų elektrinės dalies priežiūra ir remontas;
Elektrinių schemų skaitymas, derinimas bei braižymas;
Defektų šalinimas elektrinėse jėgos grandinėse iki 1000 V;
Techninio aptarnavimo darbų atlikimas elektros dalyje pagal sudarytus grafikus.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas su VK kategorija;
Sugebėjimas greitai priimti teisingus sprendimus;
Ne mažesnė nei 2 metų panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik pasirinktus kandidatus. CV siųsti el. paštu: Daiva@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 20 d.
Įvestas:
2011 m. balandžio 20 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.