https://www.cvmarket.lt/340059

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Automatikos vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 340059

Darbo skelbimo numeris

340059

Darbo aprašymas

Aš esu Irmantas Ambraziejus, UAB Irseva vadovas. Mes esame vokiečių kompanijos SEW-EURODRIVE partneriai Lietuvoje. Šiuo metu ieškau naujo kolegos, kuris prisijungtų prie mūsų komandos. Jeigu aktyviai sieki geriausių rezultatų, ieškai naujų iššūkių, domiesi naujausiomis technologijomis ir nori parduoti inovatyviausius sprendimus mūsų klientams, tapk mūsų dalimi!

Tavo naujas iššūkis?
Po pradinių mokymų Tavo misija bus padėti klientams susigaudyti SEW-EURODRIVE elektronikos produktų gausoje, rasti tinkamiausią ir efektyviausią sprendimą bei komplektaciją kliento užduočiai įgyvendinti. Kartu su mumis Tu gelbėsi klientus jiems susidūrus su technologinėmis bėdomis, suteiksi galimybę klientams rinktis iš naujausiomis technologijomis sukurtų pavarų inžinerijos produktų.

Prisijungus prie mūsų komandos dirbsi įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi ne tik papildomas įmonės teikiamas naudas bet ir profesinio bei asmeninio augimo galimybes.


Reikalavimai

Koks (-ia) esi Tu?
Būsi UAB "Irseva" (SEW-EURODRIVE GmbH) veidas, balsas ir rankos, todėl tikimės, kad esi dėmesingas klientų patarėjas (-a) ir lengvai bendrauji ne tik su kompiuteriu, bet ir su žmonėmis. Tikimės, kad mėgsti greitą darbo tempą, o mobili darbo vieta – Tau privalumas. Esi ne tik puikus technikas, bet ir geras pardavėjas.

Tavo asmenybė:
• Suderini sudėtingus dalykus: techniką ir vadybą, savarankiškumą bei darbą komandoje
• Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą
• Esi iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis
• Lengvai įsisavini naują informaciją bei greitai mokaisi ir nebijai siekti ambicingų tikslų.
Tavo patirtis ir privalumai:
• Sėkminga darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
• Užsienių kalbų mokėjimas
• Tau padėtų – darbo patirtis elektrotechnikos srityje
• Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – elektronikos / automatikos srityje)


Įmonė siūlo

Susidomėjai?
Norėtum prisijungti prie Irseva komandos?
Tuomet laukiame Tavo CV
Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu +370 698 85110 (Irmantas).


Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 7 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 8 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

“Žmonėms reikia sprendimų, o ne produktų”. Mes dirbame klientams vadovaudamiesi būtent šiuo šūkiu.

UAB “Irseva” atstovauja vieną didžiausių Europoje pavarų gamintoją SEW-EURODRIVE. Mūsų privalumas-siaura specializacija. Pavarų srityje mūsų galite klausti ko tik norite, nes mes turime pakankamai didelę patirtį. Galime pasiūlyti kvalifikuotą jūsų problemos sprendimo būdą: savo jėgomis arba pasinaudoti vokiečių inžinierių pagalba. Ilgametė SEW-EURODRIVE inžinierių patirtis ir sukaupta duomenų bazė garantuoja jums, kad panaši problema jau buvo spręsta, o sprendimo būdas išbandytas praktikoje.

SEW-EURODRIVE siūlo įvairovę, kuri aprėpia bet kokius Jūsų lūkečius, ir kokybę, kuri nustato ir atitinka pasaulinius standartus. Taip dirbdami mes klojame pamatus didesniam automatikos efektyvumui ir garantuojame, kad Jūs galite pasitikėti pasaulinio lygio pavarų gamintoju.

UAB “Irseva” darbuotojai dalyvauja apmokymuose bei seminaruose mokymo centre Vokietijoje arba kitose SEW-EURODRIVE gamyklose bei Lietuvoje. Todėt būtent su mumis jūs sužinosite paskutines pavarų inžinerijos naujienas.