Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #87236

AUTOMATIZACIJOS INŽINIERIUS /-Ė

CVMarket.lt klientas
Kitur Lietuvoje
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Informacijos apie automatinės įrangos asortimentą platinimas esamiems ir potencialiems įmonės klientams. Galimybių ir kainų pristatymas.
- Klientų konsultavimas procesų automatizavimo ir kitais techniniais klausimais, susijusiais su įrangos pritaikymu.
- Dalyvavimas automatizacijos projektuose, kuriuose ši įranga naudojama.
- Ryšių su įrangos pirkėjais palaikymas.
- Esant reikalui montažo ir paleidimo darbų atlikimas.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas automatikos ir valdymo sistemų, procesų valdymo, elektronikos srityse.
- Technologinių valdiklių programavimo pagrindai.
- Skaitmeninės ir analoginės elektronikos pagrindai.
- Techninės rusų, anglų ar vokiečių kalbų žinios.

PRIVALUMAI:

- Praktinio darbo panašioje srityje patirtis.
- Vairuotojo pažymėjimas.
- Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

- Galimybę kelti kvalifikaciją ir įgyti patirties.
- Karjeros galimybes.
- Visas socialines garantijas.
- Stabilų ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Darbo skelbimo numeris
#87236
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!