Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102906

AUTOMOBILIŲ ILGALAIKĖS NUOMOS PARDAVIMO VADYBININKAS (Ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Įgyvendina bendrovės pardavimo strategiją.
  • Teikia pasiūlymus klientams dėl ilgalaikės nuomos, automobilių parko aptarnavimo, veda derybas su klientais dėl pateiktų siūlymų, pasirašo sutartis.
  • Bendrauja su klientais, siekdamas išsiaiškinti klientų poreikius ir surinkti atsiliepimus apie teikiamų paslaugų kokybę.
  • Analizuoja padėtį automobilių ilgalaikės nuomos paslaugų rinkoje.
  • Atlieka naujų klientų paiešką.
  • Veda derybas su partneriais, derina sutarčių sąlygas, atstovauja bendrovės interesus.
  • Užtikrina pardavimų ir rinkodaros tikslų vykdymą, platina reklaminę medžiagą.

Reikalavimai

  • ekonominės, vadybos žinios;
  • automobilių rinkos išmanymas;
  • veiklos nuomos ir finansų rinkos išmanymas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai ir su iniciatyva;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • patirtis automobilių pardavimų srityje (privalumas);
  • patirtis veiklos nuomos pardavimų srityje (privalumas);
  • pardavimo ir derybų patirtis;
  • mokėti laisvai bendrauti anglų ir rusų kalba;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Windows aplinka);
  • vairuotojo pažymėjmas ir vairavimo patirtis.

  • atsakingą darbą tarptautinėje ir gerą vardą turinčioje kompanijoje;
  • karjeros galimybes bei mokymus;
  • fiksuotą atlyginimą, motyvuojančius priedus ir socialinių garantijų paketą;
  • darbą, kupiną naujovių ir iššūkių.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, su nuoroda ilgalaikės nuomos pardavimų vadybininkas(-ė) siųsti elektroniniu paštu laura.tomkeviciene@avis.lt iki 2011 kovo 18 dienos.

Darbo skelbimo numeris
#102906

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 18 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 4 d.

AVIS Lietuva (www.avis.lt) jau 18 metų specializuojasi automobilių nuomos srityje. Įmonė priklauso vienai garsiausių pasaulyje AVIS įmonių grupei, kuri buvo pripažinta geriausia automobilių nuomos bendrove Europoje bei pasaulyje. AVIS kompanijoje bendraudami tiek su klientais, tiek su savo darbuotojais, gyvename ir vadovaujamės šūkiu „Mes stengiamės labiau“. Į šį procesą įtraukiame visų lygmenų darbuotojus, nuolat giliname žinias ir tobuliname įgūdžius bei taikome konkurencingas pripažinimo ir atlyginimo sistemas. Didėjant klientų poreikiams, AVIS Lietuva auga ir aktyviam darbui su esamais bei potencialiais įmonės Vilniuje ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!