Naujausi skelbimai

Automobilių kėbulų dažytojas Panevėžyje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 77696

Darbo skelbimo numeris

77696

Darbo aprašymas

Automobilių kėbulų dažymas;

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai, atsakingumas, kruopštumas, noras dirbti.

Siūlome neribotą atlyginimą, pagal atlikto darbo rezultatus. Galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 24 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 24 d.

Veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra, remontu, padangų ir tepalų prekyba, turinti padalinius Alytuje, Vilniuje,Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje. Šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti AUTOMOBILIŲ KĖBULŲ DAŽYTOJĄ.