Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217002

Automobilių paruošėjas dažymui - dažytojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Reikalingas stropus AUTOMOBILIŲ PARUOŠĖJAS DAŽYMUI–DAŽYTOJAS kėbulų servise Vilniuje, Galgiuose.

Reikalavimai

- pageidautina darbo patirtis,
- kruopštumas,
- techninis išsilavinimas,
- noras dirbti ir užsidirbti.

Įmonė siūlo

- socialines garantijas,
- darbo užmokestį, priklausantį nuo Jūsų kvalifikacijos,
- darbą draugiškame kolektyve ir kt.

Darbo skelbimo numeris
#217002

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 860 - 1158 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2015 m. vasario 5 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 6 d.

Uždaroji akcinė bendrovė MARTONAS veiklą pradėjo 1994 m., Kalvarijų g. 53 atidariusi nedidelę atsarginių dalių parduotuvę. Po metų čia buvo įrengtos ir remonto dirbtuvės.
Plečiantis darbų apimčiai, 2000 m. pradžioje duris atvėrė naujas modernus automobilių centras L. Asanavičiūtės g. 17. Čia yra erdvi atsarginių dalių parduotuvė, remonto dirbtuvės, kėbulų remonto priėmimo skyrius.
2002 m. gruodžio mėnesį atidarėme naujai rekonstruotą servisą Justiniškių g. 14 ,,4 x 4". Šiame servise remonto darbai atliekami ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, mikroautobusams, kitam sunkesniajam transportui. Jūsų paslaugoms vietoje siūlome ir platų atsarginių dalių asortimentą.
Ne tik lengvųjų automobilių, bet ir sunkvežimių remontas yra mūsų bendrovės specializacija. 2006 m. gegužės mėnesio pradžioje Meistrų g. 13 buvo atidarytas specializuotas sunkvežimių servisas. Šiuo metu savo bendrovės klientams galime pasiūlyti visas automobilių remonto ir priežiūros paslaugas.
Tel. (8 5) 275 40 38, 8 612 22824.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!