Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222618

Automobilių plovėjas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB "Krown" ieško patyrusio (-os) automobilių plovėjo (-os) pilnai darbo dienai rankinėje automobilių plovykloje Vilniuje.
Darbo laikas.:
Pirmadienis – penktadienis
Darbo valandos.: 9:00 val. iki 18:00 val.

Reikalavimai

- darbo patirtis automobilių plovykloje (būtų privalumas);
- punktualumas;
- darbštumas;
- sąžiningumas;
- kruopštumas;
- atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • Pilną darbo dieną;
  • Atlyginimą 300 Eur "į rankas" (bandomuoju laikotarpiu)

CV galite siųsti per CV Market sistemą arba el.paštu: info(eta)krown.lt
Telefonas pasiteiravimui: (+370) 640 444 99

Darbo skelbimo numeris
#222618

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 6 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 23 d.

1986 metais grupelė automobilių ekspertų ir specialistų chemijos srityje, sujungė jėgas, kad sukurtų naują bendrovę, kurios tikslas yra novatoriškų produktų, skirtų korozijos metalo prevencijos plėtrai. Šie specialistai suformavo įmonę Krown, galiausiai sukurė platų asortimentą produktų, siekiant apsaugoti ir rūpintis lengvaisiais automobiliais, bei ir pramoninėmis mašinomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!