Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #397542

Automobilių salono administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Automobilių salono administravimas;
Įmonės biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
Įsakymų, raštų, sutarčių, protokolų, ataskaitų rengimas, kontrolė, apskaita;
Informacijos telefonu, elektroniniu paštu teikimas;
Pirminės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
Personalo dokumentų valdymas;
Naujų talentų paieškos, atrankos organizavimas;
Kasdieninė pagalba pardavimo vadybininkams ir vadovui;
Svečių sutikimas ir priėmimas;
Pagalba organizuojant vidinius ir išorinius įmonės renginius, konferencijas;
Kitos administracinės, organizacinės užduotys.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Puikios lietuvių kalbos žinios;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (žodžiu);
Gebėjimas valdyti didelį informacijos kiekį;
Geri rašytinės ir kalbinės komunikacijos įgūdžiai, dalykinio etiketo išmanymas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
Reprezentatyvumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, kruopštumas ir atsakingumas, platus mąstymas;
Profesionalus požiūris į darbo organizavimą ir planavimą;
Darbo patirtis su Automaster ir Navision programomis būtų privalumas.

Įdomų, intensyvų ir atsakingą darbą draugiškame, tobulėti siekiančiame kolektyve;
Profesinio tobulėjimo galimybes, laisvę savirealizacijai;
Visas socialines garantijas;
Stabilų atlyginimą atsižvelginat į kompetencijos lygi.

Darbo skelbimo numeris
#397542

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 800 - 850 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. kovo 7 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 6 d.

UAB Autovici – stabili ir ambicinga automobilių segmente dirbanti profesionalų komanda ieško tavęs. Esame oficialus ir vienintelis „Peugeot“ atstovas Vilniaus regione. Automobilių rinka yra neišsemiama ir nuolat besikeičianti, tad jeigu nebijai dinamikos, esi ištikimas įdėjai ir stabilus, kviečiame prisijungti prie mūsų charakteringo būrio.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!