Naujausi skelbimai

Autoserviso įrangos pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 126

Darbo skelbimo numeris

126

Darbo aprašymas

autoserviso įrangos pardavimas;
ryšių su klientais ir tiekėjais palaikymas ir plėtojimas;
projektų rengimas;
rinkos analizė.

Reikalavimai

pardavimo įmonėms patirtis, panašių produktų būtų pranašumas;
aukštasis techninis/inžinerinis išsilavinimas, mašinų gamybos, mechanikos, susijęs su automobiliais būtų pranašumas;
aktyvumas, geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
gerai mokėti anglų kalbą;
techninių projektų rengimo patirtis būtų pranašumas.

UAB “TECALEMIT”, penktus metus sėkmingai dirbanti Lietuvoje, plečia savo veiklą ir ieško iniciatyvių, veiklių ir siekiančių naujovių darbuotojų. Siūlo atsakingą darbą ir galimybes realizuoti savo idėjas, profesinį tobulėjimą, patrauklų atlyginimą ir geras darbo sąlygas.

Kita informacija

Lietuvos Rytas

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda Tecalemit ir pozicija.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
08 kovo 2004
Įvestas:
27 vasario 2004

tarptautinei kompanijų grupei INDUTRADE priklausanti įmonė “TECALEMIT”, importuojanti ir parduodanti plataus asortimento ir aukštos kokybės remonto ir diagnostikos įrangą bei teikianti įrangos montavimo, remonto bei konsultavimo paslaugas.