2022-07-29 11:26:48

AUTOSERVISO VADYBININKAS (-Ė) / ADMINISTRATORIUS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
600 - 1500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

BMWorks.lt ieško komandos pastiprinimo. Ieškome AUTOSERVISO VADYBININKO (-ĖS) /ADMINISTRATORIAUS (-ĖS), kuris (-i) :

  • Kruopščiai ir operatyviai administruos įeinančius skambučius bei kitas klientų užklausas.
  • Pasitiks serviso klientus.
  • Registruos automobilius atsakingai planuodamas serviso laiką bei užimtumą.
  • Suteiks klientams išsamią informaciją apie automobiliui atliktus darbus.
  • Užsiims autodalių paieška.
  • Išrašinės sąskaitas.
  • Skirstys serviso darbuotojams darbus, bei prižiūrės, kad jie būtų atlikti laiku.
  • Atliks kitas vadovo paskirtas organizacines užduotis.

Reikalavimai

Iš būsimo kolegos tikimės, kad:

  • Domisi automobiliais, jų elektronika, turi noro plėsti žinias šioje srityje (reikės bendrauti su klientais šia tema labai daug).
  • Turi patirties serviso paslaugų sektoriuje, ypatingai laiko planavime, autodalių paieškoje.
  • Geba valdyti stresines situacijas, bei greitai ir efektyviai spręsti iškilusias problemas.
  • Turi patirties klientų aptarnavimo srityje.
  • Puikiai kalba lietuvių kalba, gerai rusų ir anglų kalbomis.
  • Yra punktualus, atsakingas komunikabilus, aktyvus.
  • Turi vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

Mes labai laukiame ir siūlome:

  • Įdomų, nenuobodų darbą draugiškoje jaunoje komandoje.
  • Motyvuojančią skatinimo sistemą.
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes.
  • Galimybę realizuoti savo idėjas prisidedant prie įmonės plėtros.