Autovežio vairuotojas

ĮMONĖS PAVADINIMAS PASLĖPTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 331336

Darbo skelbimo numeris

331336

Darbo aprašymas

Siūlome darbą autovežio vairuotojams.
Maršrutai - Vakarų Europoje.
Pamainos trukmė - 4 savaitės, poilsio trukmė namie - 2 savaitės.

Reikalavimai

Darbo autovežio vairuotoju patirtis.
Pageidautini užsienio kalbos (anglų, vokiečių arba prancūzų) pagrindai.

Tel.pasiteiravimui: +370 656 50066

Techniškai tvarkingas autovežių parkas (iki 5 metų), Scania ir Renault su Rimo PL3 ir PL7. Kondicionieriai, vėsintuvai. Naujas modernus Master L3H2 kelionėms į keitimus. Maksimaliai kompaktiški keitimai.
Darbo drabužiai.
Visada laiku mokamas solidus darbo užmokestis.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. balandžio 18 d.
Įvestas:
2018 m. kovo 20 d.
Alga (bruto):
nuo 3000 EUR per mėn.

1996 metų rugsėjo 11 dieną, kai buvo įkurta Evaldo Čirbos individuali įmonė. Pirmasis įmonės penkiavietis autovežis keturis metus sąžiningai vežė vien tik mūsų įmonės automobilius. Netrukus įmonės paslaugomis pradėjo naudotis pirmieji klientai, todėl įmonėje atsirado ir tikras 8-vietis autovežis DAF-as, kuris atitarnavęs dešimt metų, šiuo metu ilsisi Kauno automobilių turguje demonstruodamas parduodamus automobilius.

Kryptingas darbas ir patirtis, naujas autovežių parkas ir profesionali vairuotojų komanda, leidžia pasiūlyti aukščiausios kokybės automobilių pervežimo paslaugas.