Darbo skelbimo numeris

309099

Darbo aprašymas

Esi Back-end programuotojas ir nori iššūkių darbe? “Spectro Finance” turi vietą kaip tik tau! Siūlome darbą jauname ir energingame tarptautiniame kolektyve, tobulėjimo ir mokymosi galimybes bei atlyginimą, kuris yra bent 10% didesnis, nei tavo dabartinis.

Tu būsi atsakingas už Back-end funkcionalumo tobulinimą, už naujų funkcijų realizavimą ir jų priežiūrą, darbą su įvairiomis integruojamomis sistemomis bendradarbiaujant su tarptautiniais partneriais.

Reikalavimai

* Išmanyti JAVA, PostgreSQL, Spring Framework, Hibernate, WS, REST, JMS;
* Gebėti dirbti individualiai ir komandoje;
* Gerai mokėti anglų kalbą.

Bonus taškai
* Javascript, UI žinios;
* Java 8 išmanymas;
* Naujų pasiūlymų ir idėjų generavimas;
* Loginis mąstymas.

Įmonė siūlo

Didesnę algą ir įdomų darbą;
Modernų ofisą, neformalią aplinką ir lanksčias darbo valandas;
Draugišką kolektyvą;
Mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
Keliones ir renginius.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 17 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Back-end programuotojas

Spectro Finance, UAB

Spectro Finance vysto inovatyvius elektroninių mokėjimų sprendimus. Šiuo metu įmonė valdo SpectroCoin.com ir SpectroCard.com projektus. SpectroCoin.com tai bitcoin keitykla, piniginė bei įmokų surinkimo sprendimas, SpectroCard.com tai virtuali MasterCard mokėjimo kortelė skirta atsiskaityti internetu. Mūsų komanda susideda iš 20 IT ir finansų specialistų, kurie dirba Vilniaus ir Kauno ofisuose.

Peržiūrėti įmonės profilį >