Naujausi skelbimai

Baldų surinkėjas (-a), stalius (-ė), staklininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 377718

Darbo skelbimo numeris

377718

Darbo aprašymas

  • Darbas prie pozicinių staklių;

  • Frezavimas, gręžimas, pjovimas;

  • Darbas baldų surinkime;

  • Fasadų stiklinimas;

  • Įvairaus profilio surinkimo darbai ceche.

Reikalavimai

  • Darbštumas;

  • Sąžiningumas;

  • Fizinė ištvermė.

Įmonė siūlo

  • Socialines garantija;

  • Darbas draugiškame kolektyve;

  • Geras darbo sąlygas. Telefonas pasiteiravimui: 8 600 47397

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. liepos 27 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 28 d.

Mes verčiamės prekybinių baldų ir aksesuarų gamyba, mažmeninės prekybos parduotuvių statyba ir montavimu. Mūsų gamyba vyksta Lietuvoje, o produktai skirti platintojams. Turime kelias CNC medienos apdirbimo mašinas, dažymo įrangą, galime paruošti reikiamus komplektacijos komponentus, be to, mūsų metalo apdirbimo padalinyje įrengti suvirinimo, lakšto lenkimo įrenginiai, lazerinės lakšto pjovimo staklės.

Šie mūsų privalumai suteikia mums galimybę pasiūlyti modernių, unikalių ir nebrangių produktų bei mažmeninės prekybos sprendimų iš vienų rankų. Išsiskiriame užsakymų vykdymo greičiu ir laiko sąnaudų efektyvumu, visapusiškais sprendimais ir lengvai su kita aplinka suderinamais galutiniais produktais. Neapsiribojame tik medžio ar metalo gaminiais – galime pasiūlyti mūsų patikimų partnerių paslaugų, tokių kaip ženklinimas, spausdinimas, baldinės medžiagos gamyba, apšvietimas, bei apdailos, elektroninės prekybos, multimedijos įrangos Jūsų parduotuvei.

Visi mūsų gaminami komponentai atitinka griežtos kokybės kontrolės reikalavimus ir yra kruopščiai supakuojami taip sumažinant žalos riziką transportavimo metu.