2022-07-29 11:26:48

Baldų surinkėjas / montuotojas

CVMarket.lt klientas
Nuo 1100 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

MES:
Esame gerai įsitvirtinę rinkoje ir turime įdomių projektų – jų vis daugėja;
Plečiamės ir ieškome naujų darbuotojų;
Gaminame baldus tiek privatiems interjerams, tiek viešoms erdvėms – esame lankstūs ir kūrybiški;
Bendradarbiaujame su dizaineriais, kurie kelia vis naujų iššūkių – iššūkius visada priimame;
Dirbame su išlavinto skonio užsakovais, kurie tikisi itin aukštos kokybės;
Užsakymus įvykdome laiku – to siekiame dirbdami darnioje komandoje, kurios nariai puikiai sugeba vykdyti užduotis ir savarankiškai.

Reikalavimai

Kviečiame Tave prisijungti prie mūsų komandos, jeigu

TU:
Domiesi baldų gamyba ir nori būti kūrybiškos komandos dalimi;
Turi daugiau nei 3 metus baldų surinkimo patirties ;
Supranti, kad technologijos keičiasi, tad nuolat reikia gilinti žinias ir tobulinti įgūdžius;
Esi pastabus, smulkmeniškas, atsakingas, greitai mokaisi;
Moki skaityti brėžinius;
Moki efektyviai planuoti savo laiką;
Supranti, kad laiku ir kokybiškai atlikti darbai reiškia daugiau įdomių projektų ateityje;
Žinai, kad nuo Tavo darbo rezultatų priklauso visos įmonės sėkmė;
Valgai pietus, nes mums reikalingas fiziškai ištvermingas darbuotojas;
Prireikus galėtum vykti su komanda montuoti baldų į užsienį;
Neturi žalingų įpročių;
Esi pozityvus ir geranoriškas – siekiame išlaikyti draugišką vidinį klimatą;
Turi galimybę savo transportu pasiekti darbo vietą Daniliškėse (Vilnius);
Supratai visus aukščiau paminėtus punktus.

Įmonė siūlo

Tau siūlome:
Lankstų darbo grafiką;
Valandinį darbo užmokestį pagal susitarimą, atsižvelgiant į kompetencijas;
Įdomių projektų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje;
Galimybę augti kartu su įmone.

Daugiau informacijos tel. nr. +37061021289