Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Balimpeksas, UAB

Laisvės pr. 31, Vilnius

Įmonės aprašymas

UAB "Balimpeksas" kaip didmeninės prekybos įmonė Lietuvoje žinoma nuo 1997 metų. Įmonė sėkmingai prekiauja elektriniais įrankais "DWT", statybos apdailos įrankiais "HARDY TOOLS", bei darbo įrankiais "BEAST". Mūsų siūlomų įrankių asortimentas yra didžiausias Lietuvoje.

Kompanija "DWT" siūlo didelį asortimentą elektrinių įrankių statybos ir remonto darbams. Mūsų įrankiai išsiskiria šiuolaikiniu dizainu, puikiu kainos ir kokybės santykiu. Tuo jie ir užkariavo savo pirkėjus Vakarų ir Rytų Europos rinkose. Visi įrankiai buvo sėkmingai išbandyti Vokietijoje, Šveicarijoje ir turi europinių normų bei standartų atitikties sertifikatus. Įrankiams taikoma 2 metų garantija, o garantinis remontas atliekamas kruopsčiai ir kokybiškai. Siūlomas instrumentas rekomenduojamas naudoti buityje.

Sėkmingai dirbdami suformavome didelį klientų ratą. Lietuvoje bendradarbiaujame daugiau kaip su 200 klientų. Tarp jų tokie žinomi prekybos tinklai kaip : "Moki veži", "Lytagra", "Bikuvos prekyba". Daug dėmesio skiriame kiekvienam klientui, kas ir lėmė šių prekybos tinklų pasirinkimą būti mūsų partneriais.

Įmonės informacija

Peržiūros
660
Vidutinė alga
~ €911
Darbuotojų sk.
6
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>