Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #217059

Bananų nokinimo specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • prekių priėmimas, kontrolė ir tinkamas sandėliavimas;
  • prekių priėmimo/išdavimo dokumentų tikrinimas/pildymas;
  • periodinių inventorizacijų vykdymas;
  • sandėlio tvarkos palaikymas ir priežiūra.

Reikalavimai

  • BŪTINA išmanyti bananų nokinimo procesus;
  • darbo patirtis sandėliavimo srityje;
  • pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas;
  • gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • galimybė dirbti SLENKANČIU darbo grafiku;
  • elektro/autokrautuvo pažymėjimas (privalumas).

  • įdomų darbą ambicingoje profesionalų komandoje, profesinį tobulėjimą ir realias karjeros galimybes;
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą ir socialines garantijas.

Darbo vieta: Aleksotas, Kaunas. Dėl platesnės informacijos galite teirautis tel. nr. 8 682 15614.

Informuosime tik į kitą etapą atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#217059

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2015 m. vasario 6 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 7 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!