2022-07-29 11:26:48

Barista Norvegijoje (žiemos sezonas)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Žiemos sezonui, klientų kavinei, greta vieno iš populiariausių slidinėjimo centrų Norvegijoje ieškome universalių darbuotojų. Jūsų pagrindinės atsakomybės bus kokybiškos kavos ruošimas, puikus aptarnavimas ir bendravimas su klientais. Taip pat, darbas su kasos aparatu, nesudėtingų sumuštinių ir kitų užkandžių ruošimas ir kavinės tvarkos priežiūra.
Darbo pradžia gruodžio mėn., sezonas tęsis iki balandžio. Ieškome ne vieno darbuotojo, tad galite kandidatuoti kartu su kolega ar kolegomis!

Reikalavimai

  • būti kavos mylėtoju ir domėtis kava,
  • baristos patirtis 1-2 metai,
  • puiki anglų kalba bei minimalus norvegų kalbos mokėjimas,
  • pasižymėti atsakingumu, komandiškumu, lankstumu ir organizuotumu.
Jūsų pivalumai: patirtis dirbant su maistu, aktyvumas ir domėjimasis žiemos sportu, Norvegų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome:
  • padengti kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas;
  • socialines garantijas;
  • papildomą sveikatos draudimą;

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 1750 eurų.
Kandidatuoti galite užpildydami duomenis apačioje arba siunčiant savo CV el. paštu job.rv26l eta soprana.recruitee.com  Jei turite klausimų dėl šios atrankos ar panašių darbo pasiūlymų - susisiekite telefonu +370 659 55 598.