Barmenas (-ė) - padavėjas (-a)
Darbo skelbimo numeris #1167249

1
MEKSIKANA, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

16 metų veikiantis meksikietiškos virtuvės restoranas į savo komandą kviečia barmenę (-ą) - padavėją.

Reikalavimai

Jei patinka dirbti su žmonėmis, esate tvarkinga (-as), sugebate atlikti kelias užduotis vienu metu, turite bent vienerius metus patirties svečių aptarnavimo srityje, mokate anglų kalbą - lauksime Jūsų CV.

Mes siūlome darbą jaukioje ir draugiškoje aplinkoje pilnu etatu, slenkančiu grafiku.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1167249
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!