Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #333885

Baseino prižiūrėtojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

IEŠKOME DARBUOTOJO, KURIS:

  • Atsakingai prižiūrės klientus baseino zonoje;
  • Rūpinsis klientų saugumu ir prireikus suteiks pagalbą;
  • Taps sporto ir sveikatingumo ambasadoriumi;

Reikalavimai

JEI TU GALI:

  • Nuolatos ir aktyviai prižiūrėti klientus bei teikti reikiamą informaciją;
  • Pasidalinti savo patirtimi baseine – būtų privalumas;
  • Dirbti komandoje ir orientuotai į rezultatą.

Įmonė siūlo

SIŪLOME:

  • Sportišką kolektyvą ir aplinką;
  • Patogią darbo vietą šalia žydrojo baseino;
  • Visus IMPULS privalumus.

Darbo skelbimo numeris
#333885
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!