Naujausi skelbimai

Asistentas (Teisės departamente)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 10013

Darbo skelbimo numeris

10013

Darbo aprašymas

Asistavimas teisininkui, administravimas jam perduotų paskolų, bei jų išieškojimo vykdymas, dokumentu tvarkymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis teisinis išsilavinimas – gali būti paskutinių kursų studentas (komercinė teisė);
  • Panašaus darbo patirtis finansinių paslaugų institucijoje, banke (privalumas);
  • Geros informacinių technologijų žinios ir darbo įgūdžiai;
  • Darbštumas, atsakingumas, kruopštumas ir geri bendravimo įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 24 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.