Naujausi skelbimai

Asistentas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9498

Darbo skelbimo numeris

9498

Darbo aprašymas

Ieškome asistento darbui Kaune.

Reikalavimai

Esate iniciatyvus, komunikabilus, siekiate tikslo, norite tobulėti, mokate dirbti komandoje, nevengiate atsakomybės, gebate analitiškai mąstyti, kalbate angliškai, o svarbiausia – Jums patinka prekyba ar derybos.

Per keletą mėnesių trunkantį bankininkystės pardavimo veiklos įvadinį mokymą Jūs galėsite perimti atsakomybę už atliekamas užduotis.

Geriausiems kandidatams suteiksime puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke bei geras darbo sąlygas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 3 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.