Naujausi skelbimai

Asmeninio bankininko asistentas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9736

Darbo skelbimo numeris

9736

Darbo aprašymas

Asistavimas asmeniniam bankininkui, parduodant banko produktus ir paslaugas; informacijos suvedimas, dokumentu tvarkymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis finansinis, ekonominis ar verslo administravimo išsilavinimas – gali būti paskutinių kursų studentas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, geri bendravimo įgūdžiai, noras tobulėti;
  • Anglų kalbos žinios (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 12 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.