Naujausi skelbimai

Buhalterė (-is)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9817

Darbo skelbimo numeris

9817

Darbo aprašymas

Banko vidaus ir išorės ataskaitų rengimas, priežiūra, duomenų sisteminimas, administravimas, kaupimas bei informacijos teikimas banko darbuotojams;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos, bankininkystės srityse;
  • Panašaus darbo patirtis finansinių paslaugų institucijoje, banke (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, buhalterinės apskaitos programos);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, kruopštumas ir organizaciniai sugebėjimai.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 17 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.