Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45619

Bendrojo skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Garantinio ir vaikų išlaikymo fondų administracijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Fondų administracija) Bendrojo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga tvarkyti ir atnaujinti informaciją Fondų administracijos interneto svetainėje, organizuoti grįžtamojo ryšio priemonių įgyvendinimą Fondų administracijos interneto svetainėje; rengti pranešimus spaudai ir straipsnius Fondų administracijos veiklos klausimais; organizuoti ir dalyvauti Fondų administracijos spaudos konferencijose, organizuoti Fondų administracijos direktoriaus, jo pavaduotojų bei kitų Fondų administracijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis (toliau - valstybės tarnautojai ir darbuotojai) bendravimą su žiniasklaidos atstovais, rengti pranešimus spaudai ir straipsnius Fondų administracijos veiklos klausimais, organizuoti su Fondų administracijos veikla susijusių leidinių leidybą ir platinimą.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities komunikacijos ir informacijos krypties išsilavinimas; mokėti bent vieną užsienio kalbą (anglų, prancūzų, vokiečių) B1 lygmeniu pagal Europos lygmenų įsivertinimo lentelę; mokėti dirbti Microsoft Office programomis; turėti darbo patirties informacijos valdymo bei interneto svetainės tvarkymo srityse; sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu, išmanyti dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisykles, gebėti jas taikyti praktiškai; išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius Garantinio ir Vaikų išlaikymo fondų veiklą, teisės aktus, reglamentuojančius visuomenės informavimą, valstybės tarnybą, viešąjį administravimą, dokumentų rengimą, įforminimą, tvarkymą, apskaitą, gebėti juos taikyti praktiškai; mokėti valdyti, kaupti, sisteminti bei apibendrinti informaciją bei rengti išvadas; gebėti planuoti ir organizuoti darbą bei valdyti pokyčius; gebėti bendrauti, dirbti su klientais ir spręsti konfliktines situacijas.

Įmonė siūlo

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A
Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus 213 kab., A. Juozapavičiaus g. 10A, LT-09311 Vilniuje.

Išsamesnė informacija: (8 5) 275 4086, (8 5) 279 6215

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45619
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!