Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #32818

Bendrosios praktikos slaugytoja

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą su gydytojais dermatovenerologais - pacientų pasitikimas, dokumentų sutvarkymas, kraujo tyrimo iš venos paėmimas, pagalba gydytojui dirbant su medicininiais lazeriais, medikamentų užsakymas, bendradarbiavimas su registratūra siekiant skirti pacientams tinkamą konsultacijos ar procedūros trukmę ir pan.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 1 metų b.p.slaugytojos darbo patirtis
  • noras tobulėti
  • paslaugumas

Įmonė siūlo

  • geras darbo sąlygas
  • ne mazesnį nei kitose gydymo įstaigose mėnesinį atlyginimą
  • specialias nuolaidas naudojantis Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos paslaugomis
  • 20 proc. nuolaidą naudojantis Medicinos diagnostikos paslaugomis

Papildoma informacija

Savo cv galite siųsti el. paštu : personalas@sugihara.lt

Darbo skelbimo numeris
#32818
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!