Naujausi skelbimai

BI Specialistas- programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110468

Darbo skelbimo numeris

110468

Darbo aprašymas

Verslo analizės sistemų duomenų bazių (duomenų sandėlio) projektavimas;
Verslo duomenų ištraukimo, transformavimo ir pakrovimo algoritmų(ETL) programavimas;
Verslo analitikos sistemų duomenų bazių administravimas;
Verslo analitikos įrankių kūrimas.

Reikalavimai

Noras mokytis ir gilintis į naujas duomenų bazių valdymo ir verslo analizės sistemų technologijas;
Geros MS SQL Server programavimo ir administravimo žinios;
Ne mažesnė kaip 2 metų programavimo patirtis;
Aukštasis išsilavinimas (informatika, matematika);
Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas dirbti komandoje;
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Verslo analizės įrankių (MS OLAP, MS SSRS, QlikView) išmanymas (privalumas);
Verslo valdymo sistemų (Navision, Axapta, SAP) išmanymas (privalumas);
Oracle duomenų bazių programavimo ir administravimo išmanymas (privalumas);
C++, C#, VB programavimo kalbų išmanymas (privalumas);
Geras rusų kalbos mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Patrauklias darbo sąlygas;
Tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 26 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 14 d.

UAB „Veritana” yra verslo konsultacijų kompanija, savo veikla siekianti sukurti maksimalią vertę klientams, derindama verslo konsultacijas ir informacines technologijas. Nuo 2002 metų mes specializuojamės verslo analitikos, finansinio planavimo bei verslo valdymo konsultacijų srityse, šiuo metu siūlome darbą BI SPECIALISTUI - PROGRAMUOTOJUI