Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #98951

Bibliotekos direktoriaus (-ės) pavaduotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

koordinuoja bibliotekos skyrių veiklą, organizuoja darbo grupes iškilusių problemų sprendimui;
rengia naudojimosi biblioteka taisykles ir kitus raštus, susijusius su bibliotekos darbo procesais. Redaguoja dokumentus, teikia pasiūlymus bibliotekos tinklalapiui;
pildo darbo laiko apskaitos žiniaraščius;
organizuoja apklausas, tyrimus, susijusius su darbo ir paslaugų tobulinimu, teikia pasiūlymus skaitytojų paslaugų ir aptarnavimo kokybei ir kultūrai gerinti;
bendradarbiauja su fakultetų dekanatais, Akademinių reikalų centru, Studentų atstovybe bei kitomis Universiteto tarnybomis;
analizuoja poreikius ir galimybes bei teikia pasiūlymus dėl bibliotekos darbuotojų kvalifikacijos kėlimo.

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
turėti darbo patirties organizuojant ir koordinuojant bibliotekos darbą;
gerai mokėti valstybinę ir bent vieną užsienio kalbą;
gebėti vadovauti komandai;
žinoti naujausius bibliotekinius-bibliografinius standartus bei kitą bibliotekos darbą reglamentuojančią dokumentaciją;
gebėti nustatyti tikslus, strategijas bei prioritetus;
gebėti naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos ir informacijos priemonėmis;
gebėti atrinkti, analizuoti, kaupti ir apibendrinti informaciją.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Darbo skelbimo numeris
#98951

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. lapkričio 30 d.
Įvestas:
2010 m. lapkričio 24 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!