Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Binkauskas ir Stašinskas, UAB

| |
Binkauskas ir Stašinskas, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Bebrų g. 1-3, LT-08124
Įmonės svetainė: http://www.komandosdvasia.lt
485
Binkauskas ir Stašinskas, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Bebrų g. 1-3, LT-08124
Telefonas: 2195640
Įmonės svetainė:  http://www.komandosdvasia.lt
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

UAB „Binkauskas ir Stašinskas" – statybų valdymo ir genrangos kompanija, įregistruota 2006 m. lapkričio 17 d. Energinga, patyrusi, patikima aukštos kvalifikacijos specialistų komanda vykdo įvairius darbus statybų srityje. Įmonė atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijoje. Atestato Nr. 5171. Pagrindinė įmonės veikla – komercinių ir gyvenamųjų pastatų statyba, rekonstrukcija, remontas nuo projektavimo pradžios iki eksploatacijos. Aukštos kvalifikacijos atestuoti projektų vadovai savo darbe lanksčiai prisitaiko prie kintančios aplinkos, vadovaujasi optimaliais technologiniais sprendimais. KOKYBĖS, APLINKOS APSAUGOS, DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS POLITIKA UAB "Binkauskas ir Stašinskas" - tai profesionali, inovatyvi, energinga statybos ir statybos projektų valdymo įmonė, kurios veiklą apima visi statybų vystymo etapai "nuo idėjos iki rakto". "Komandos dvasia" - mūsų partnerystės ir bendradarbiavimo principas, kuriuo vadovaujamės vykdydami įsipareigojimus, priimdami sprendimus ir įgyvendindami užsibrėžtus tikslus. Siekdama kuo geriau tenkinti klientų lūkesčius, mažinti poveikį aplinkai bei užtikrinti saugią darbo aplinką, bendrovės vadovybė įsipareigoja: • profisionaliai, operatyviai ir kokybiškai vykdyti užsakovų keliamus reikalavimus, • užtikrinti aukštą statybos darbų kokybę bei atitiktį teisės aktų reikalavimams, • vystyti ilgalaikius, pasitikėjimu grindžiamus santykius su darbuotojais, užsakovais, partneriais ir tiekėjais, • nuolat tobulinti integruotą kokybės, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, didinti jos veiksmingumą. • Ugdyti kiekvieno darbuotojo atsakomybę už savo darbo kokybę, saugumą bei poveikį aplinkai. • Nuolat kelti darbuotojų kvalifikaciją, sudaryti saugias darbo sąlygas, rūpintis nelaimingų atsitikimų ir susirgimų prevencija. • Mažinti bendrovės veiklos neigiamą poveikį aplinkai, vykdyti taršos prevenciją, taupiai ir racionaliai naudoti gamtinius išteklius. • Užtikrinti bendrovės veiklai taikomų kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų bei kitų įsipareigojimų vykdymą. Šių siekių įgyvendinimui įdiegėme integruotą kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą, atitinkančią standartų ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 reikalavimus. Integruota politika yra nuolat peržiūrima, prieinama visoms suinteresuotoms šalims, ji žinoma ir suprantama visiems asmenims, dirbantiems bendrovei ir jos vardu.Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė jų yra čia >>