Naujausi skelbimai

Biuro administratorė (-ius) (didmeninė prekyba)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14421

Darbo skelbimo numeris

14421

Darbo aprašymas

Biuro priežiūra ir administravimas, dokumentų, korespondencijos tvarkymas, personalo dokumentacijos administravimas ir kt.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas, gali būti baigiamųjų kursų studentai);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
geros anglų ir rusų kalbų žinios;
gebėjimas dirbti komandoje;
siekis tobulėti.

Įdomų, atsakingą darbą, savirealizacijos galimybes ir karjeros perspektyvas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacijos laišką su nuoroda "Biuro administratorė (didmeninė prekyba)" siųsti faksu: (8~37) 406834.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 22 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 9 d.

Dvyliktus metus sėkmingai dirbanti įmonė, kurios pagrindinė veikla didmeninė prekyba prekybine įranga (šaldymo įranga), bei plataus vartojimo prekėmis Kazachstano rinkoje.