Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #5838

Biuro administratorė (-ius)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Bendra Lietuvos-Švedijos įmonė, UAB ACCEL ELEKTRONIKA, dirbanti automobilinės elektronikos gamybos srityje, šiuo metu darbui Kaune ieško

SEKRETORĖS (-IAUS) - ADMINITRATORĖS (-IAUS)

Darbo pobūdis:
įmonės korespondencijos, personalo dokumentacijos tvarkymas, svečių ir telefoninių skambučių priėmimas

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas
geros raštvedybos žinios
analogiško darbo patirtis
puikios anglų k. žinios
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
sugebėjimas dirbti komandoje

įdomų darbą draugiškame kolektyve; geras darbo sąlygas; stabilų, darbo rezultatus atitinkantį , laiku mokamą atlyginimą; galimybes nuolatiniam tobulėjimui

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda SEKRETORĖ-ADMINISTRATORĖ siųsti:

Personalo konsultavimo centras NOVA LUX
Tel.: (37) 337042, tel./faks.: (37) 337043
Laisvės al. 84-1, Kaunas
El. paštas: zivile@novalux.lt

Smulkesnė informacija Internete: http://www.novalux.lt arba tel. (652) 77181.

Darbo skelbimo numeris
#5838

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. kovo 31 d.
Įvestas:
2005 m. kovo 21 d.

Personalo konsultavimo centras "Nova Lux" yra įsikūręs Vilniuje bei Kaune. įsikūrimo data 1999 m.

Apie mus...
Firmoms, organizacijoms, užsienio atstovybėms

kvalifikuotai parenkame reikiamą personalą, vykdome darbuotojų atrankas, įvertiname pasirinktų kandidatų tinkamumą siūlomai darbo vietai užimti. Taip pat vykdome įvairius personalo konsultavimo projektus. Patyrę konsultantai padės surasti ir išspręsti problemas, kylančias darbuotojų kolektyve. Įmonėse ir organizacijose rengiame paskaitas, seminarus, mokymus.

Ieškantiems naujo, geresnio darbo

Centre dirbantys konsultantai suteiks Jums visapusišką informaciją apie darbo paiešką, įsidarbinimo galimybes, dažniausiai darbdavių keliamus reikalavimus, patars, kaip elgtis norint gauti darbą, vertą Jūsų.
Nuolatinis bendradarbiavimas su įvairių sričių firmomis, mielai besinaudojančiomis mūsų kaupiama darbuotojų duomenų baze, įgalina suteikti informaciją apie laisvas darbo vietas vis platesniam ieškančių darbo žmonių ratui.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!