Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #222067

BIURO ADMINISTRATORĖS (-IAUS)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Būsite atsakinga (-as) už sklandų biuro darbo organizavimą, svečių pasitikimą ir techninę pagalbą pardavimo skyriams.

Pagrindinės užduotys:

  • biuro veiklos organizavimas (skambučių priėmimas ir nukreipimas, korespondencijos paskirstymas, biuro aprūpinimas kanceliarinėmis prekėmis, kava/arbata, vandeniu ir kt.);
  • svečių pasitikimas ir reikiamos informacijos jiems suteikimas;
  • lėktuvo bilietų ir viešbučių užsakymas vykstantiems į komandiruotes;
  • švaros ir tvarkos biure palaikymas (reikėtų prižiūrėti, kad atsakingi asmenys atliktų savo darbus);
  • Įmonės duomenų bazių administravimas (papildoma veikla).

Reikalavimai

  • biuro administravimo patirtis (1 metai);
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikios lietuvių, geros anglų kalbos žinios;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • greitas reagavimas į prašymus, organizuotumas, noras ir sugebėjimas dirbti komandoje;
  • raštvedybos pagrindai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Prisijungtumėte prie draugiško profesionalų kolektyvo, kuriam labai pagelbėtumėte šeimininkišku požiūriu į biuro valdymą. Turėtumėte galimybę iš arčiau susipažinti su statybų srities produktais ir naujovėmis bei tapti skandinaviškos įmonės dalimi.

Jūsų CV lauksime iki šių metų balandžio 6 dienos.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#222067

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 6 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 16 d.

Skandinavijos rinkos lyderės, tarptautinės kompanijos SSAB padalinys „Ruukki Construction“ veikia statybų verslo srityje. Mes siūlome visiems statybos etapams, nuo projektavimo iki montavimo, skirtus gaminius ir paslaugas, taip padedame investicinėms ir statybų bendrovėms plėtoti savo verslą. Privatiems klientams ir stogdengiams siūlome įvairius stogų dengimui skirtus gaminius bei paslaugas, žinomus prekių ženklais "Ruukki" ir "Plannja". Mūsų siūlomas stogų dengimo medžiagas galima įsigyti per plačiai išvystytą prekybos ir partnerių tinklą, o taip pat specializuotuose stogų prekybos ir paslaugų centruose "Ruukki Express" bei "Plannja", tokie centrai veikia 9 šalyse.

"Ruukki Construction" padalinyje dirba apie 3 500 darbuotojų, gaminiai gaminami Europos šalyse įsikūrusiose 16 gamyklų. Palyginamoji grynoji apyvarta 2013 m. sudarė 740 milijonų eurų.
Kompanijos akcijos įtrauktos į NASDAQ OMX biržos prekybos sąrašą Stokholme ir Helsinkyje. www.ssab.com.

Šiuo metu Ruukki Construction biuras Vilniuje, Vaidotuose, ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!