Naujausi skelbimai

Biuro administratorės (-iaus)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106602

Darbo skelbimo numeris

106602

Darbo aprašymas

biuro administravimas
asistavimas Bendrovės direktoriui, darbuotojams bei svečiams
pagalba personalo vadovui, rengiant dokumentus, organizuojant renginius
bendrovės raštvedybos ir korespondencijos tvarkymas
ofiso aprūpinimas kanceliarinėmis bei ūkinėmis prekėmis

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas
pageidautina biuro administratorės/sekretorės darbo patirtis
gerai žodžiu ir raštu mokėti anglų kalbą
kompiuterinis raštingumas
idelaus kandidatas turi pasižymėti šiomis savybėmis: optimizmu, lankstumu, pareigingumu, paslaugumu, komunikabilumu ir būti reprezentatyvios išvaizdos

Įmonė siūlo

asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
draugišką kolektyvą

Papildoma informacija

CV siųsti su nuoroda "Biuro administratorius (-ė)" iki gegužės 25d.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 8 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 8 d.

Vilandra – pirmaujanti prekinių ženklų vystymo ir platinimo įmonė, patikima partnerė kasdienės paklausos vartojimo prekių gamintojams ir mažmenininkams,
Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 18metų, Latvijos rinkoje dirbanti jau 5 metus ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius
ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby, Lindt, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt.
Manome, kad Bendrovėje yra suburta stipri specialistų ir kolegų komanda, kurią vienija bendros vertybės, siekiai ir tikslai.