Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #169368

Biuro administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Kėdainiai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Įmonės dokumentacijos ruošimas, tvarkymas, jų saugojimo organizavimas;
  • Įmonės korespondencijos tvarkymas;
  • Asistavimas įmonės vadovui, pagalba kitiems biuro darbuotojams;
  • Įmonės svečių sutikimas;
  • Skambučių srautų valdymas;
  • Įmonės aprūpinimo kanceliarinėmis prekėmis organizavimas;
  • Pagalba organizuojant renginius įmonės ir atskirų padalinių darbuotojams;
  • Kitų administracinio pobūdžio darbų vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnę nei 1 m. sėkminga darbo patirtis biuro administravimo srityje;
  • Raštvedybos, dokumentų archyvavimo sistemų išmanymas;
  • Puikios lietuvių kalbos bei geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, PowerPoint);
  • Esate komunikabilus, organizuotas, žinote dalykinio bendravimo taisykles;
  • Vertinate komandinį darbą ir palaikote pozityvią darbo aplinką.

Įmonė siūlo

  • Kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Dinamišką, atsakingą darbą;
  • Galimybes tobulėti, siekti naujų žinių, realizuoti jas praktikoje ir siekti karjeros.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#169368

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kėdainiai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 26 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 5 d.

Mūsų klientė - LITAGRA - įmonių grupė, kurios veikla apima pirminę augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui, įmonių valdymą ir konsultavimą, investicijas. Mes bendradarbiaujame su tarptautinėmis kompanijomis, siūlome šiuolaikiškus ir konkurencingus žemės ūkio sprendimus Baltijos šalyse bei kuriame vertę savo klientams viso žemės ūkio produkcijos gamybos ciklo metu.

UAB LITAGROS GRŪDŲ CENTRAS – vienas iš Litagros grupės holdingų, kurio veikla apima grūdų verslo (grūdų produktų gamyba, elevatoriaus paslaugos) vystymą ir valdymą, konsultavimą, investicijų į grūdų ir jų produktų verslo įmones valdymą ir kontrolę. Grupei priklausančios įmonės teikia grūdų, rapsų sėklų ir kitų kultūrų paruošimo, jų saugojimo paslaugas, gamina ir prekiauja miltais, manų kruopomis, sėlenomis, o taip pat vysto kombinuotųjų pašarų, baltyminių vitamininių mineralinių ir vitamininių mineralinių papildų, šunų ir kačių ėdalo, jaukų žuvims gamybą ir pardavimą, prekiauja pieno pakaitalais, papildais, veterinarijos prekėmis, žaliavomis.

Šiuo metu šiuolaikiškai mąstančiai, atsakingai ir į rezultatus orientuotai profesionalų komandai AB „Kėdainių grūdai“, KĖDAINIUOSE reikalingas Biuro administratorius/-ė.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!