Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1612760

Biuro administratorius (-ė )

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Administracinio pobūdžio veikla įmonėje (tvarkos palaikymas, korespondencijos tvarkymas, sąskaitų tvarkymas, kita įmonės administravimo veikla);

  • Vadovų pavestų užduočių atlikimas, pagalba kitiems įmonės darbuotojams;

  • Savarankiškas proceso koordinavimas;

Reikalavimai

  • Teisingas raštvedybos užtikrinimas;

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • Puikūs darbo ir laiko planavimo įgūdžiai;

  • Paslaugumas, greita orientacija, lankstumas;

Siūlome darbą pradedantiems savo profesinę karjerą, baigiantiems ar ką tik baigusiems studijas. Lanksti darbo laiko pradžia 7.00-9.00 val.

Darbo skelbimo numeris
#1612760
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!