Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102015

Biuro administratorius

CVMarket.lt klientas
Gargždai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Tarptautinė kompanija ieško profesionalios biuro administratores.

Reikalavimai

  • Žinoti raštvedybą, bei dokumentų parengimo taisykles;
  • Laisvai mokėti rusų kalbą (šnekamoji, rašyba);
  • Aukštasis arba aukštesnysis profesinis išsilavinimas;
  • Labai gerai mokėti anglų kalbą;
  • Darbštumas, kruopštumas, komunikabilumas;
  • Pageidautina neturėti žalingų įpročių.

Siūlome visas socialines garantijas, profesini tobulėjimą, karjeros perspektyvas, priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Darbas su terminuota darbo sutartim.

Darbo skelbimo numeris
#102015

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Gargždai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 9 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 9 d.

UAB Litana ir Ko - jau 19 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga. Per pastaruosius 2 metus bendrovės apyvarta ir darbuotojų skaičius išaugo 3 kartus. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Rygoje, Turku(Suomija),Norvegijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje,Olandijoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!