Darbo skelbimo numeris

374582

Darbo aprašymas

  • Organizuoti biuro veiklą;

  • Organizuoti įmonės dokumentų valdymą;

  • Organizuoti lankytojų priėmimą įmonėje,

  • Koordinuoti telefono skambučius ir elektroninius laiškus;

  • Registruoti ir tvarkyti dokumentus, įvesti duomenis į dokumentų valdymo sistemą;

  • Rengti ir derinti dokumentacijos planus, dokumentų registrų sąrašus, formuoti bylas pagal patvirtintą dokumentacijos planą;

  • Rengti dokumentus savo veiklos (kompetencijos) klausimais;

  • Aprūpinti darbuotojus darbo priemonėmis, rengiamus pasitarimus ir kitus renginius reikiamomis priemonėmis (išskyrus techninę ir programinę įrangą).

Reikalavimai

  • Turėti aukštąjį išsilavinimą ir/ar darbo biuro administravimo ar analogiškoje srityje patirties;

  • Išmanyti dokumentų, įskaitant elektroninių dokumentų, rengimą, tvarkymą ir apskaitą;

  • Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;

  • Sugebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;

  • Gerai mokėti dirbti kompiuteriu „Microsoft Office“ programiniu paketu;

  • Labai gerai mokėti lietuvių kalbą, sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu; Mokėti anglų kalbą ne žemesniu kaip A2 lygiu;

  • Išmanyti tarnybinį etiketą;

  • Mokėti dirbti dokumentų valdymo programa (pageidautina);

  • Būti komunikabiliam, punktualiam.

  • Mes Jums siūlome: įdomų, atsakingą darbą, patrauklias darbo sąlygas draugiškame kolektyve.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Siųsdami savo CV kandidatai sutinka, jog jų pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi tinkamumo konkrečioms pareigoms įvertinimo tikslu.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 12 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Biuro administratorius (terminuota darbo sutartis)

GIS-CENTRAS, DISTANCINIŲ TYRIMŲ IR GEOINFORMATIKOS CENTRAS, VĮ

VĮ „GIS-Centras“ – valstybės įmonė, atsakinga už Lietuvos erdvinės informacijos portalo (www.geoportal.lt) ir valstybinio georeferencinio pagrindo kadastro tvarkymą ir vystymą, valstybinių georeferencinių erdvinių duomenų rinkinių tvarkymą ir duomenų teikimą visuomenei.

Esame erdvinių duomenų platinimo ir aptarnavimo lyderiai Lietuvoje, sėkmingai dirbame nuo 1992 metų.

Žiūrėti profilį