Naujausi skelbimai

Biuro administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160442

Darbo skelbimo numeris

160442

Darbo aprašymas

  • Biuro administravimas;
  • Biuro reikmenų tiekimo užtikrinimas;
  • Klientų pasitikimas/išlydėjimas;
  • Dokumentų rekvizitų pildymas, dokumentų pristatymas valstybinėms institucijoms;
  • Įmonės švenčių organizavimas;
  • Pirminių buhalterijos dokumentų apskaita, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas;
  • Nesudėtingi/pirminiai vertimai iš/į anglų, rusų kalbas.

Reikalavimai

  • Biuro administravimo patirtis bei buhalterijos parindai;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai.

Keliame sau ir kolektyvui aukštus reikalavimus bei tikslus, todėl siūlome galimybę kartu pajusti saldų jausmą juos pasiekus.
Suteikiame modernią darbo vietą, telefoną, įmonės transporto priemones.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 1 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 16 d.

Veržli, jauno kolektyvo įmonė, teikianti teisines bei finansines konsultacijas ir buhalterinės apskaitos paslaugas verslo klientams bei ieškanti aktyvių darbuotojų