Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #49729

Biuro administratorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis: bendrovės korespondencijos tvarkymas, organizacinių, tvarkomųjų ir kitų dokumentų ruošimas, įforminimas, dokumentų apskaita ir archyvavimas. Bendrovės svečių ir klientų priėmimas, pagalba vadovams, biuro aprūpinimas kanceliarinėmis priemonėmis.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, geras lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas, raštvedybos taisyklių išmanymas, komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą technologiškai atnaujintoje įmonėje, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų, darbą draugiškame kolektyve.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Biuro administratorius" siųsti el.paštu: personalas@dzukija.lt.

Darbo skelbimo numeris
#49729
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!