https://www.cvmarket.lt/11446

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #11446

Biuro administratorius/ė

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įmonei reikalingas biuro administratorius/ė, kuris užtikrintų patogų kasdienį įmonės biuro veiklos darbą. Naujajam darbuotojui/ai norime patikėti keletą, skirtingų pagal sudėtingumą, funkcijų mūsų įmonėje. Pirmiausia - tai rūpinimasis, kad įmonės darbuotojams būtų patogu dirbti: kad laiku ir tinkamai įmonė būtų aprūpinta kanceliarinėmis ir kitomis įmonės veiklai užtikrinti reikalingomis prekėmis, mandagiai ir maloniai būtų bendraujama su įmonės klientais. Naujasis darbuotojas/a taip pat turėtų rengti įmonės prezentacijų medžiagas marketinginėms akcijoms, suteikti įmonės klientams pirminę informaciją apie įmonės veiklą, pasiekimus, konkrečių projektų darbų eigą ir t.t. Pageidaujame, kad naujasis darbuotojas/a būtų pakankamos kvalifikacijos ir gerai susipažinęs su įmonės veikla, galėtų įsitraukti į įmonės marketingo, veiklos kokybės planavimą, būtų iniciatyvus, darbštus, novatoriškas.
Geri darbuotojai mums netinka, mums tinka tik patys geriausi.


Reikalavimai

Aukštasis universitetinis verslo vadybos/administravimo išsilavinimas
Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai
Puiki anglų kalba
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Vairuotojo pažymėjimas
Administravimo darbo patirtis būtų privalumas
Darbo patirtis konsultacinėje arba rizikos kapitalo įmonėje būtų privalumas
Pretendentų amžius - iki 32 metų


Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą (pilna darbo diena);
Darbo vietą: kompiuteris, stalas, telefonas ir pan.;
Gerai motyvuotą atlyginimą;
Draugišką, jauną, perspektyvų ir labai darbštų kolektyvą;


Darbo skelbimo numeris
#11446

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. vasario 12 d.
Įvestas:
2006 m. sausio 16 d.

CVMarket.lt klientas

UAB „SIKC“ (Struktūrinių investicijų konsultavimo centras) - Lietuvos konsultacinio verslo lyderis. Mes sėkmingai rengiame visą reikalingą dokumentaciją Klientams, siekiantiems gauti ir efektyviai pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų teikiama parama. Taip pat, nemažą įmonės veiklos dalį sudaro teikiamos finansinės, ekonominės paslaugos Klientams, norintiems efektyviai panaudoti turimus finansinius bei materialinius išteklius. Bendradarbiaudami su visomis Lietuvoje esamomis bankinėmis, kreditinėmis, paskolų garantijų, finansų ir kitų ekonominių sričių draudimo institucijomis, nuolat konsultuojame savo Klientus, planuojančius pirkti arba parduoti verslą, padedame pritraukti skolintą kapitalą ir gauti paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.
Siekdama užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, UAB „SIKC“ subūrė ir bendradarbiauja su pačiais geriausiais specialistais, turinčiais ilgametę darbo patirtį su įvairiais Europos Sąjungos fondais, Lietuvos ir užsienio valstybių verslo paramos ir plėtros skatinimo programomis, Lietuvos ir užsienio bankais.

Daugiau