Biuro vadovas

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 292383

Darbo skelbimo numeris

292383

Darbo aprašymas

„Gal malonėtumėte pasakyti kur man eiti? Tai labai priklauso nuo to kur nori pakliūti, - atsakė Katinas. Kad man nelabai svarbu, kur... - tarė Alisa. Tada koks skirtumas, kur eisi, - atsakė Katinas. Luisas Kerolis, "Alisa Stebuklų šalyje"

AR TU?

Dievini keliones? Nori dirbti didelėje perspektyvioje kompanijoje? Uždegti kolektyvo dvasią naujiems iššūkiams?

Jei TU į visus klausimus atsakei taip - tapk MEGATURO komandos dalimi ir konsultuodamas keliautojus, padėk surasti jų dingusį poilsį, meilę ar kelionės džiaugsmą.

Darbo aprašymas:
- Turistinių produktų (poilsinių bei individualių kelionių paketų) pardavimas;
- Keltų, autobusų, aviabilietų rezervavimas;
- Viešbučių rezervavimas;
- Sąskaitų išrašymas, mokėjimų priėmimas;
- Draudimo sutarčių sudarymas;
- Lizingo sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

JEI TU:

- Gerai moki rusų kalbą;
- Esi pozityvi asmenybė;
- Tau patinka bendrauti;
- Gali dirbti slenkančiu grafiku;
- Sugebi greitai įsisavinti informaciją...

...Esi tas, kurio ieškome!

Įmonė siūlo

TAU SIŪLOME:

- Galimybę dirbti vienoje iš lyderiaujančių kompanijų;
- Socialines garantijas;
- Įdomų bei atsakingą darbą;
- Tobulėjimo galimybes;
- Galimybę keliauti;
- Kolegas, kurie visuomet išties pagalbos ranką, ar pasiūlys kavos puodelį ryte!

Paskubėk ir nelauk paskutinės dienos! Atranka jau prasidėjo!

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. vasario 7 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 9 d.

UAB „Megaturas" – viena iš lyderiaujančių turizmo įmonių Lietuvoje, dinamiška ir plačiai turizmo rinkoje žinoma kompanija, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje. Į jauną ir aktyvią komandą kviečia įsilieti energingus ir siekiančius gerų rezultatų darbuotojus.