Naujausi skelbimai

Biuro vadybininkė (vartų technika)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 19052

Darbo skelbimo numeris

19052

Darbo aprašymas

Ji bus atsakinga už centrinio biuro veiklos administravimą, dokumentų rengimą, vidinių taisyklių ir procedūrų vykdymą, jų kontrolę, personalo paiešką, atranką, pareiginių nuostatų rengimą, svečių priėmimą ir renginių organizavimą, interneto svetainės ir elektroninės parduotuvės priežiūrą, katalogų sudarymą.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (marketingo, verslo administravimo, vadybos srityse);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
anglų, rusų kalbų žinios;
komunikabilumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
Privalumai:
panašaus darbo patirtis;
vairuotojo pažymėjimas;

Darbą dinamiškoje, jaunatviškoje kompanijoje, profesinį tobulėjimą, geras darbo sąlygas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprasymą ir motyvacinį laišką su nuoroda "Biuro vadybininkė (vartų technika)" siųsti faksu 8-37 40 68 34

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 27 d.
Įvestas:
2006 m. gruodžio 14 d.

Sėkmingai dirbanti bendrovė, platinanti profesionalių vartų sistemas Lietuvoje ir Rytų Europos šalyse.