Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #19052

Biuro vadybininkė (vartų technika)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ji bus atsakinga už centrinio biuro veiklos administravimą, dokumentų rengimą, vidinių taisyklių ir procedūrų vykdymą, jų kontrolę, personalo paiešką, atranką, pareiginių nuostatų rengimą, svečių priėmimą ir renginių organizavimą, interneto svetainės ir elektroninės parduotuvės priežiūrą, katalogų sudarymą.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (marketingo, verslo administravimo, vadybos srityse);
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
anglų, rusų kalbų žinios;
komunikabilumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
Privalumai:
panašaus darbo patirtis;
vairuotojo pažymėjimas;

Darbą dinamiškoje, jaunatviškoje kompanijoje, profesinį tobulėjimą, geras darbo sąlygas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprasymą ir motyvacinį laišką su nuoroda "Biuro vadybininkė (vartų technika)" siųsti faksu 8-37 40 68 34

Darbo skelbimo numeris
#19052

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 27 d.
Įvestas:
2006 m. gruodžio 14 d.

Sėkmingai dirbanti bendrovė, platinanti profesionalių vartų sistemas Lietuvoje ir Rytų Europos šalyse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!