Naujausi skelbimai

Kredito rizikos analitikas (Kredito departamente)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9856

Darbo skelbimo numeris

9856

Darbo aprašymas

• įmonių finansinės būklės vertinimas suteikiant kreditus;
• investicinių projektų kredito rizikos vertinimas;
• kredito gavėjų veiklos analizė;
• kredito rizikos ataskaitų rengimas;
• ekonominių veiklų ir sektorių analizė ir apžvalgų rengimas.

Reikalavimai

• aukštasis išsilavinimas (bankininkystės, ekonomikos, finansų, vadybos);
• įmonių finansinių ataskaitų išmanymas;
• patirtis vertinant įmonių finansinę būklę;
• įgūdžiai vertinant ir/ar rengiant investicinius projektus;
• gebėjimas analizuoti;
• gebėjimas dirbti grupėje ir savarankiškai;
• gebėjimas susikalbėti ir rašyti profesinėmis temomis anglų kalba.

Įmonė siūlo

• Geras darbo sąlygas;
• Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 18 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.