Kredito rizikos metodologas-analitikas (Kredito departamente)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9859

Darbo skelbimo numeris

9859

Darbo aprašymas

  • produktų, susijusių su kredito rizika, procedūrų analizė, priežiūra, tobulinimas;
  • paskolų portfelio analizė, ataskaitų rengimas;
  • dalyvavimas diegiant BASEL 2;
  • ekonominių veiklų ir sektorių analizė ir apžvalgų rengimas;
  • duomenų vertinimas statistiniais metodais, modelių kūrimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (bankininkystės, ekonomikos, finansų, vadybos, statistikos, matematikos);
  • įmonių finansinių ataskaitų išmanymas;
  • patirtis vertinant įmonių finansinę būklę;
  • gebėjimas analizuoti;
  • gebėjimas dirbti grupėje ir savarankiškai;
  • gebėjimas susikalbėti ir rašyti profesinėmis temomis anglų kalba;
  • darbo patirtis kredito rizikos srityje ar/ir diegiant BASEL 2 (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes perspektyviame banke.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 3 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 18 d.

SAMPO bankas yra vienos seniausių Skandinavijoje ir didžiausios Suomijoje finansinių paslaugų grupės narys.

Mes siūlome skandinavišką finansinės veiklos stilių, paremtą banko ir kliento tarpusavio pasitikėjimu, partneryste bei atsakomybe.

Mūsų pajėgos - profesionalai. Todėl daug dėmesio skiriame savo darbuotojų atrankai ir jų profesiniam ugdymui.