Naujausi skelbimai

Projektų vadybininko

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9885

Darbo skelbimo numeris

9885

Darbo aprašymas

Platus IT srities paslaugų, produkcijos pardavimas;
Aktyvi naujų klientų paieška, jų poreikių analizė;
Ryšių su esamais klientais palaikymas, jų aptarnavimas;
Prezentacijų, pasiūlymų ir sutarčių ruošimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Atsakingumas, sąžiningumas, lojalumas;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Geras lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Domėjimasis naujovėmis;
Noras siekti užsibrėžtų tikslų ir tobulėti

Įmonė siūlo

Atlyginimas 2000 lt;
Įdomų bei perspektyvų darbą;
Geras darbo sąlygas;
Puikias karjeros perspektyvas ir galimybę tobulinti profesines žinias bei įgūdžius.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu petras@polispektras.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 18 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 18 d.
Papildoma info apie atlyginimą:
550 - 2000 ir > kuus

PASLAUGOS
Kompiuterinės įrangos pirkimo konsultacijos
Kompiuterių kursai
Kompiuterizuotos apskaitos kursai
Buhalterių kursai
Kopijavimo, spausdinimo, skenavimo, interneto paslaugos
Kompiuterių, spausdintuvų, kopijavimo aparatų remontas ir priežiūra
Programinės įrangos diegimas ir priežiūra
Kompiuterinių tinklų diegimas ir priežiūra
Interneto puslapių dizainas
Kompiuterinės įrangos komplektavimas pagal Jūsų pageidavimus
Techninės įrangos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas
Programinės įrangos aptarnavimas, licenzijavimas, atnaujinimas
Skubių iškvietimų aptarnavimas
Konsultavimas techninės ir programinės įrangos klausimais
Kompiuterinių tinklų projektavimas, diegimas, priežiūra
IT sprendimų ruošimas ir įgyvendinimas
Aptarnavimas pagal sutartis iškviečiant ar periodiškai
Palydovinės televizijos įrengimas

Vienas iš pagrindinių mūsų kompanijos prioritetų ir pagrindinis veiklos variklis, stabilumo ir kokybės garantas – čia dirbantys žmonės, kuriems darbas informacinių technologijų srityje yra aistra ir noras siekti dar daugiau žinių, įgūdžių ir profesionalumo, noras tobulėti, noras būti geriausiems.