Naujausi skelbimai

Brigadininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 354260

Darbo skelbimo numeris

354260

Darbo aprašymas

Atsakingas už:

  • Darbuotojų darbo garfikų, krūvio, funkcijų planavimą ir paskirstymą;
  • Sandėlio tvarkos palaikymą, operatyvų problemų sprendimą;
  • Efektyvų ir kokybišką logistikos sandėlio darbų organizavimą bei procesų valdymą;
  • Užduočių ir normų vykdymą;
  • Bendravimą vokiečių kalba su sandėlio pamainos viršininku;
  • Darbo saugos reikalvimų užtiktrinimą.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis logistikos, transportavimo srityje ne mažesnė nei 1 metai;
  • Geros vokiečių kalbos žinios raštu ir žodžiu (ne mažesnis nei B1 lygis);
  • Vadovaujamojo darbo patirtis, gebėjimas suburti ir motyvuoti komandą;
  • Užduočių planavimas bei jų paskirstymas;
  • Greita orentacija ir lankstumas, sprendžiant iškilusias darbines problemas;
  • Atsakingas ir rimtas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

  • Įdarbinimas Vokietijos įmonėje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį (1800-2500 neto ir daugiau);
  • Dinamišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Karjeros galimybes;
  • Apgyvendinimą su visais patogumais netoli darbo vietos.
Komunalinių paslaugų mokestis 75 Eur/ mėn., atskaičiuojamas iš darbo užmokesčio.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 21 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 23 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2800 iki 3500 EUR per mėn.

HAM-LOG-GRUPPE, UAB yra Lietuvoje registruota Vokietijos kapitalo įmonė, kurios pagrindinė veikla – kruopščių darbuotojų pritraukimas, konsultavimas, atranka, vertinimas, įdarbinimas stabilioje, augančioje kompanijoje HAM-LOG-GRUPPE Vokietijoje.

HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas logistikos sektoriui Vokietijoje ir kitose Europos šalyse, laikantis aukščiausių standartų ir vertybių, parūpinti partneriams kvalifikuotus ir motyvuotus darbuotojus darbui sandėliuose.
MES SIŪLOME DARBUS ŠIOSE SRITYSE:
Užsakymų (prekių) surinkimas;
Prekių pervežimas;
Prekių pakavimas, perpakavimas;
Sunkvežimių ir konteinerių pakrovimo ir iškrovimo darbai;
Darbas sandėliuose;
Prekių kokybės kontrolė;
Ekspozicijų ir akcijinių prekių paruošimas;
Prekių ženklinimas, etikečių klijavimas;
Taros rūšiavimas;
Padėklų remontas, paruošimas.
KODĖL MES?
Mūsų darbuotojai yra didžiausias mūsų turtas. Mes užtikriname ir atsakome už tinkamus mokymus ir supažindinimą su darbais. Mūsų darbo sąlygos yra geresnės, negu įstatymais nustatytas minimalus standartas. Mes suteikiame kokybiškas ir saugias darbo priemones. Mes pasirūpiname darbuotojų apgyvendinimu, saugia gyvenamąja aplinka ir sąlygomis. Mūsų vadovai-lietuviai yra visuomet pasirengę pagelbėti darbuotojams. Mūsų įmonėse dirba žmonės iš pačių įvairiausių Europos šalių.

MŪSŲ VERTYBĖS
Kokybė
Mes vadovaujamės darbo standartais, užtikrinančiais efektyvų kokybės valdymą. Visuomet siekiame išpildyti savo klientų ir darbuotojų lūkesčius.

Lojalumas
Mes vertiname lojalius santykius su savo darbuotojais, klientais ir užsienio partneriais.

Pagarba
Teigiamos ir įvairios darbo aplinkos palaikymas bei atviro dialogo skatinimas, pagarba asmeninei ir kultūrinei įvairovei HAM-LOG-GRUPPE yra pirmoje vietoje.