Naujausi skelbimai

Brokeris(ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18764

Darbo skelbimo numeris

18764

Darbo aprašymas

Tai savarankiškas, individualus nekilnojamojo turto vadybininko darbas;
tarpininkavimas perkant, parduodant nekilnojamąjį turtą;
Naujų gyvenamųjų ir komercinių objektų paieška;
Notarinių sandorių įforminimas;
Derybų vedimas su klientais;
Nekilnojamojo turto rinkos tyrimas ir darbas su statybinėmis organizacijomis, verslo centrais.

Reikalavimai

Jei ieškai gerai apmokamo darbo Nekilnojamojo turto srityje, jei nori dirbti palankiu grafiku šauniame kolektyve, jei esi komunikabilus, aktyvus ir savarankiškas - šios pareigos tau!

Įmonė siūlo

Mes siūlome gerą atlygį, tobulą motyvacijos sistemą;
Kuro, mobiliojo ryšio telefono išlaidų kompensavimą;
Aktyvų, savarankišką ir įdomų darbą;
Draugišką ir vieno tikslo siekiantį kolektyvą;
Galimybę siekti aukštų materialinių ir profesinių rezultatų.
Mūsų brokeriai uždirba nuo 3000Lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 18 d.
Įvestas:
2006 m. gruodžio 4 d.

"Domus optima" - nekilnojamojo turto prekybos ir vertinimo firma. Pagrindinės veiklos kryptys: tarpininkavimas nekilnojamojo turto rinkoje, vertinimas, naujų statybų projektų ekspertizė, konsultacijos, investicijos ir turto valdymas.